windowssupport.org The Activation Keys and Download Links will be sent directly to the email address associated with your purchase after payment is confirmed. Deliveries are generally completed in 5 - 60 minutes, but may take longer depending on the time of purchase. Office Professional Plus 2016 Key online windows 10 key office-professional-plus-2013 key parajumpers sale anneshealinghands.nl http://www.canadagoosestore.be/

Generalna Dyrekcjo – polecamy speców oznakowania (monitoring AOW 22.05.2016)

Generalna Dyrekcjo – pytanie mamy 🙂 Pytanie brzmi – po kiego grzyba komuś „szczałka” 😉 na pojeździe skoro jest nieużywana…? 🙂

Zerknijcie szanowni Zarządcy i odpowiedzcie nam – czy to co widzimy „jest spoko”…?

Cóż powiedzieć – krótka piłka – nie – nie jest :/

tyle naszej opinii :/

19 Responses to Generalna Dyrekcjo – polecamy speców oznakowania (monitoring AOW 22.05.2016)

 1. JanuszWalus pisze:

  Witam szanownego pana Admina. Oglądając wszystkie pana fotografie zza kierownicy wnioskuję iż „szczałka” czy też strzałka/znak U-26a działa. Na czwartej fotografii widać jak „świeci” gdyż takowe strzałki pracują w trybie pulsującym/ostrzegawczym. Na następnych fotografiach widać jak „błyskają” również lamy pulsacyjne/ostrzegawcze nad nią.
  Osobiście poruszam się po Aow-u prawie codziennie i zawsze ekipy „drogowców” są dobrze oznakowane.
  Pozdrawiam

  • admin pisze:

   chcielibyśmy tylko zwrócić uwagę, że na 8 zdjęć tylko raz złapano „mignięcie”. jaki morał?
   pojazd wyłaczył strzałkę by kontynuować jazdę na „awaryjnych” i kogucie poboczem. powstaje pytanie czy to jest „dobre”?

   co do oznakowania – nie waz i nie dwa zwracaliśmy uwagę na to, że oznakowanie pojazdów patrolu jest nieadekwatne, niepełne albo uszkodzone. Zaś pojazdy „kontraktowe” (prowadzące prace na AOW) to juz w ogóle dramat. A jak wygląda prawidłowy „migacz” to możemy pokazać, tylko namierzymy – normy na widoczność są – można posprawdzać…
   generalnie morał jeest taki, że nie pierwszy raz widzimy pojazd zachowujący się „dziwnie” – ale już niebawem wyjaśni się czemu.

 2. JanuszWalus pisze:

  Strzałka działała cały czas, widać to nie tylko po zdjęciu nr.4 ale i po 1,3 i 7. Mój morał jest taki: nie zna się Pan na oznakowaniu lub kiedyś drogowcy przejachali Panu kota i się Pan mści.

  • admin pisze:

   jeżeli widzi Pan strzałkę na wspomnianych zdjęciach to jest to troszkę niepokojące.

   proponujemy jeszcze raz się przyjrzeć.

   • JanuszWalus pisze:

    Przeżyjmy to jeszcze raz. Mianowicie na pańskim zdjęciu nr.1 widać „palące się” lampy ostrzegawcze jak i na 2 i 3. Na zdjęciu nr4 widać strzałkę. Na 5,6 i 8 faktycznie nie widać włączonej”strzałki”, lecz wynika to z cyklu pracy znaku świetlnego ostrzgawczego. Na zdj nr.7 widać znów lampy ostrzegawcze. Na szczęście ludzie pracujący w GDDKiA mają więcej wiedzy na ten temat i co najważniejsze lepszy wzrok.

    • admin pisze:

     tak – przeżyjmy to jeszcze raz – cały czas skupialiśmy się na strzałce sygnalizacyjnej (świetlnej) która jest na zdjęciach uwieczniona tylko raz pomimo tego, że cykle świetlne lamp awaryjnych i świateł awaryjnych uwieczniono kilkukrotnie. morał jasny – strzałka była włączona i została wyłączona w momencie rozpoczęcia ruchu przez pojazd – jaśniej już się nie da. lampy i światła nie były problemem bo wiadać że są włączone.

 3. admin pisze:

  no faktycznie – nie mamy się czego czepiać – trzy pierwsze wpisy dotyczące historii problemu:

  http://www.wroclawskie-drogi.pl/monitoring-jakosci-utrzymania-czyli-patrol-aow-przy-pracy-31-01-2015

  http://www.wroclawskie-drogi.pl/totalny-upadek-nadzoru-czyli-monitoring-aow-oznakowanie-patrolu-aow-29-11-2015

  http://www.wroclawskie-drogi.pl/nowoczesne-standardy-i-uczenie-sie-na-bledach-czyli-postoj-patrolu-na-aow

  problem istnieje, a stwierdzenie że „pojazdy są dobrze oznakowane” to nieprawda, co potwierdziliśmy kilkukrotnie nie tylko osobiście ale i nasi czytelnicy…
  może tyle w temacie.

 4. JanuszWalus pisze:

  Problem jest faktycznie palący. Jeśli faktycznie chodzi Państwu o poprawę jakości wrocławskich dróg a w szczególności Aow, zwrócił bym uwagę na wykonane oznakowanie pionowe, które dla ludzi nie znających aow (z poza Wrocławia) jest nie kompletne. Przykładem mogą być znaki U-3a na W.Zachód na rondzie które z obu stron zasłaniają pojazdom osobowym tablicę E-2e(od strony Wrocławia), i znak E-3 „Kąty wrocławskie” od strony aow.
  Pozdrawiam

  • admin pisze:

   nie chodzi o to czy „palący czy nie” chodzi o to że wbrew kreowanej przez GDDKiA narracji problemy w utrzymaniu i nadzorze nad nim są. A „morał” z kilku zdarzeń i wypadków drogowych z udziałem pojazdów technicznych na AOW nie został wyciągnięty tak konsekwentnie jak powinien zostać.

   co do podrzuconego tematu – dziękujemy za info – sprawdzimy „terenowo” i zajmiemy się tym. Każda taka informacja od Czytelnika jest dla nas podwójnie cenna.
   pozdrawiamy

 5. pan zło pisze:

  I ZATKAŁO KAKAO w końcu trafiłeś na zawodnika co się zna.Totalna porażka panie.

  • admin pisze:

   nie – nie zatkało, za to widzimy, że umiejętność czytania ze zrozumieniem i uczestnictwa w polemice – zanika. Poprosilibyśmy o jakieś bardziej merytoryczne wrzuty, bo takie wypociny niczego nie wnoszą.

 6. pan zło pisze:

  Jednak zatkało

 7. pan zło pisze:

  Co tu rozumieć latacie z aparatem za ludżmi jak opętani i czepiacie się czy strzałka działa czy nie,a może jednak działa albo może jednak nie.
  Ludzie dajcie spokój czepiliście się tej Aow jak rzep psiego ogona.
  A gdzie jesteście jak ci ludzie pomagają przy wypadkach narażając swoje zdrowie a czasem i życie?Czemu tego nikt nie pokaże na zdjęciu tylko jakieś strzałki,pasy i inne śmieci zalegające gdzieś w rowach.
  Wedle tych wytycznych jakie macie to nie wiem czy jakaś
  firma dała by radę to utrzymać w wodzach.Robienie zdjęć śmieci z bliska z daleka po 30 sztuk tego samego śmiecia a potem pisanie że Aow tonie w syfie,to jest największy problem świata.Ostatni raz tu zaglądam bo już żygać się chce jak ktoś próbuje dostać się na Radnego Wrocławia wykorzystując takie rzeczy,masakra masakra Panie T.

  • admin pisze:

   panu zło chyba jednak żyłka strzeliła, albo rad-nierad został namierzony w pojeździe z wyłączonym oświetleniem, albo nie dopilnował tegoż pojazdu i teraz maść na ból wiadomy potrzebna 😉

   no nic trudno. Nie czepiliśmy się AOW – pisanie takich bzdur po tym jak wleciało w ostatnim czasie kilkanaście artykułów z Wrocławia to jakiś żart, niezrozumienie albo zafiksowanie. to raz. dwa – jak GDDKiA wydaje przepisy dot. oznakowania pojazdów a potem pojazd ów na AOW jest oznakowany niezgodnie z przepisami i nikt nic nie robi (bo to zjawisko nagminne) to co? Wszystko Pana Złego zdaniem w porządku tak? Bez żartów.

   Odbijanie piłeczki wypadkami – mocno rozśmieszająca. Czyli co – chłopaki pomagają przy wypadkach i to jest ich misja – reszta „jest milczeniem” tak? Poza tym myli Pan poważne sprawy – nie chodzi o to co robi czy nie robi sam Patrol – chodzi o to czy GDDKiA pilnuje tych czynności czy nie (zgodnie z zapisami kontraktu na utrzymanie). Jeśli taki a nie inny zapis jest zawarty w umowie – obowiązkiem GDDKiA jest jego egzekucja – w innym wypadku mamy do czynienia z marnotrawieniem grosza publicznego. A o tym że takie zjawiska następują to się już nawet NIK wypowiedział, więc Panie Zło – prosimy o wyluzowanie, bo strzelasz Pan kulą w płot…

   nie ma to jak nawrzucać, nawrzucać a potem „zabrać zabawki z piaskownicy i iść na kolację”

 8. pan zło pisze:

  Maść to się tobie przyda jak w zbroi znowu będziesz walczył pod Grunwaldem,rycerzu Wrocławski

 9. pan zło pisze:

  Jaka strona taka pisownia,

 10. pan zło pisze:

  Już przynajmniej wiem po co jest ta strona stworzona,do uczenia ludzi pisowni,i dogadywania,super.
  Tylko proszę mnie poprawić jak bym coś nie tak napisał,jakaś kropka czy przecinek.

  • admin pisze:

   Zaczął Pan gierkę w dogadywanki to się proszę nie dziwić – tylko podjęliśmy rzuconą rękawicę. A po co strona jest – napisaliśmy w zakładce „o nas”. Poza tym, jeśli nie dostrzega Pan ilości postów, które wpadły od czasu gdy rozpoczęliśmy dyskusję (z których to postów można przekonać się – po pierwsze, czym się zajmujemy, a po drugie – że nie wyłącznie AOW) – to już nie wiemy jak wyraźniej napisać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*